Crystal Palace przegrywa z Bournemouth 1:2

Zła passa Crystal Palace trwa w najgorsze, tym razem nawet własna publiczność nie pomogła i Crystal przegrał z beniaminkiem Bournemouth 1:2. Mimo że to Crystal wyszło na prowadzenie w 27 minucie po golu Danna, wynik szybko się zmienił po wyrównaniu Pugha a w drugiej połowie zwycięskiego gola dla gości zdobył nowy nabytek Afobe.

Wtorkowa przegrana była dla Crystal Palace piątą porażką z rzędu w lidze, sytuacja jest fatalna, aż 13 straconych i tylko 2 zdobyte bramki spowodowały że Crystal znajduje się na 11 pozycji. Mimo dobrej postawy w Pucharze Anglii zawodnicy nie potrafią odnieść zwycięstwa, nawet pojawienie się nowego napastnika – Adebayora w 60 minucie nie zmieniło wyniku spotkania.

Crystal wychodzi na prowadzenie

Wynik spotkania otworzyli gracze Crystal Palace w 27 minucie, będący w polu karnym Zaha zagrał mocną piłkę na piąty metr, tam wyskoczył Dann, wbijając piłkę do siatki. Mim prowadzenie piłkarze Alana Pardewa nie potrafili dotrzymać wyniku choćby do przerwy bo już w 34 minucie, Pugh otrzymał piłkę przed polem karnym następnie dryblingiem minął jednego z graczy a następnie strzałem po ziemi skierował piłkę w róg bramki, wydawać się mogło że Hennessey w tej akcji mógł lepiej interweniować, jednak wszystko skończyło się stratą gola.

Słaba skuteczność powodem do zmartwień

Po zmianie stron goście potrzebowali zaledwie 12 minut aby wyjść na prowadzenie, w 57 minucie Afobe, który dołączył do Bournemouth w styczniu znalazł się w odpowiednim miejscu i dobił piłkę do pustej bramki po interwencji Hennesseya. Do końca meczu widać było, że Crystal za wszelką cenę chce chociażby wyrównać jednak brakowało skuteczności, najbliżej zdobycia gola był Marouane Chamakh w 83 minucie jednak Boruc popisał się fantastyczną interwencją. Również Adebayor miał swoją szansę w doliczonym czasie gry, jednak piłka przeleciała obok słupka.

Sytuacja Crystal nie jest ciekawa, a już w sobotę drużynę Alana Pardewa czeka trudny wyjazd i spotkanie ze Swensea City, drużyną która jest niepokonana od trzech spotkań.

Crystal Palace – Bournemouth 1:2