Crystal Palace remisuje z Sunderlandem 2:2

Crystal Palace zremisowało tylko z Sunderlandem 2:2 w ramach 28 kolejki Premier League, dla Crystal to 11 mecz bez zwycięstwa w lidze, drużyna Alana Pardewa nie potrafi się przełamać i wygrać w końcu meczu to wszystko sprawia że drużyna która jeszcze pod koniec grudnia była siódma w tabeli obecnie zajmuje czternastą pozycję.

Crystal Palace po raz kolejny nie istnieje w pierwszej połowie

Wszyscy fani Crystal Palace liczyli że ich ulubieńcy w końcu się przełamią, jednak bardzo szybko taką myśl przekreślił Sunderland, który zagrał dobre spotkanie. Już w 13 minucie Jack Rodwell próbował pokonać Hennesseya, jednak bramkarza Crystal dobrze bronił strzał. Minutę później Connor Wickham próbował sprawić, ze to Crystal jednak obejmą prowadzenie, jednak i tym razem bramkarz był górą. W 36 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, dosyć szczęśliwie bo zza pola karnego uderzał Dame N’Doye jednak piłka odbiła się od gracza Crystal i całkowicie zmyliła Hennesseya.

Zmarnowana szansa na zwycięstwo Crystal

Po zmianie stron w drużynie Crystal coś drgnęło i drużyna zwiększyła poziom, ale kogo to dziwi w ostatnich kilku spotkania drużyna prowadzona przez Alana Pardewa gra słabo w pierwszej połowie aby dobrze zagrać w drugiej. W 61 minucie Connor Wickham otrzymał podanie od Bolasie i z pogranicza pola karnego oddał piękny strzał, który zatrzymał się dopiero w siatce bramki W 67 minucie Connor Wickham po raz kolejny trafił do siatki, tym razem po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Crystal znalazł się w idealnym miejscu. Wydawało się że wynik powinien się utrzymać do końca meczu bo Sunderland osłabł i nie potrafił stworzyć dogodnej akcji, jednak w 90 minucie gospodarze się przebudzili aby wyrównać, Borini oddał silny strzał w pola karnego który sprawił ogromny problem Hennessey’owi. Ten gol odebrał szansę na zwycięstwo Crystal, na które drużyna pracuje od 11 spotkań.

Teraz drużynę Alana Pardewa czeka krótka przerwa bo już 6 marca, Crystal Palace zagra z Liverpoolem.

Sunderland – Crystal Palace 2:2 (1:0)

1:0 Dame N’Doye 36′
1:1 Connor Wickham 61′
1:2 Connor Wickham 67′
2:2 Borini 90′

Sunderland: Mannone, Yedlin, O’Shea (Kaboul 28), Kone, van Aanholt, Kirchoff (Cattermole 63, Borini 80), Khazri, M’Vila, Rodwell, N’Doye, Defoe. Subs not used: Pickford, Jones, Toivonen, Larsson.

Crystal Palace: Hennessey, Ward, Dann, Delaney, Kelly, Cabaye (Ledley 72), Jedinak, Zaha, Mutch, Bolasie (Sako 76), Wickham (Adebayor 84). Subs not used: McCarthy, Mariappa, Lee, Gayle.