Kolejna porażka, Crystal Palace – Watford 1:2

Crystal Palace rozegrał kolejne słabe spotkanie, przegrywając na Selhurst Park 1:2 z Warford, to już kolejna porażka Crystal, Alan Pardew ma poważne problemy w odnalezieniu formy zespołu. Swojego pierwszego gola w barwach Crystal zdobył dzisiaj Adebayor.

Adebayor zdobywa pierwszego gola w Crystal

Wynik spotkania bardzo szybko zmienił się na korzyść gości z Watford, już w 16 minucie po faulu jakiego dopuścił się Mile Jedinak sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Deeney. Jeszcze przed przerwą drużyna Watford mogła podnieść swoje prowadzenie, jednak strzał który wykonał Odion Ighalo w 36 minucie trafił w słupek bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy drużyna Crystal wyrównała, dośrodkowanie wykorzystał Adebayor, który strzałem głową nie dał szans Gomesowi.

Słaba skuteczność odbija się na Crystal

Po zmianie stron ekipa prowadzona przez Alana Pardewa przebudziła się, dwukrotnie bliski zdobycia gola był Emmanuel Adebayor, jednak za każdym razem dobrze spisywał się Gomes, broniąc strzały reprezentanta Togo. Jak wiadomo, niewykorzystane szanse się mszczą i tak było tym razem, w 82 minucie Deeney znalazł się w idealnym miejscu w polu karnym, piłka po nieudanej interwencji jednek z graczy Crystal trafiła prosto pod nogi gracza, który bez zastanowienia wpakował ją do siatki, dając tym samym cenne zwycięstwo swojej drużynie. Jeszcze w 91 minucie Cabaye, mógł wyrównać jednak jego strzał trafił w lewy słupek bramki. Na domiar wszystkiego w 92 minucie za bezmyślny faul czerwoną kartę otrzymał Pape Souare, za co zawodnik został wyrzucony z boiska.

Wszyscy kibice Crystal, czekają aż zła passa drużyny się skończy, kolejną szansą będzie wyjazdowe spotkanie ligowe 27 lutego, w którym Crystal zmierzy się z West Brom Albion.

Crystal Palace – Watford 1:2 (1:1)

0:1 Deeney 16′ (karny)
1:1 Adebayor 45′
1:2 Deeney 82′

Crystal Palace: Hennessey, Ward, Dann, Delaney, Souare, Zaha, Cabaye, Jedinak, Mutch (Campbell 72), Wickham (Lee 46), Adebayor. Subs not used: Speroni, Mariappa, Kelly, Boateng, Chamakh.

Watford: Gomes, Nyom, Prödl, Cathcart, Aké, Behrami, Watson, Capoue (Suárez 70), Amrabat (Abdi 61), Ighalo, Deeney. Subs not used: Pantilimon, Holebas, Paredes, Guedioura, Anya