Pardew zszokowany pierwszą połową z West Brom

Menadżer Crystal Palace był zszokowany postawą jego drużyny w pierwszej połowie pojedynku przeciwko West Brom Albion, drużyna szybko straciła trzy gole, kończąc pierwszą połowę z niekorzystnym wynikiem 0:3. Pardew po meczu przeanalizował postawę swoich graczy aby wypowiedzieć się na temat bardzo słabej pierwszej połowy.

Pardew zdenerwowany słabą pierwszą połową

Nasza forma nie była dobra, ale wynik 0:3 mnie zszokował, straciliśmy szybko trzy gole co nas zamurowało. W drugiej połowie byliśmy całkiem inną drużyną, zdołaliśmy doprowadzić do wyniku 2:3, jednak ostatecznie i tak przegraliśmy ten mecz.

W drugiej połowie spotkania przeciwko West Brom nadzieję dał Connor Wickham jednak dwa trafienia zawodnika nie wystarczyły, żeby cieszyć się chociaż z remisu, kibice Crystal już nie mogą się natomiast doczekać aż drużyna w końcu wygra w lidze, a jak na razie muszą pogodzić się z trwającą passą dziesięciu meczy bez wygranej i aż siedmioma porażkami.

Przegrywając 3:0 bardzo trudno myśleć o korzystnym wyniku, szczególnie że do końca meczu pozostaje 45 minut, niestety drużyna zawiodła w pierwszych 45 minutach co odbiło się takim kosztem. Teraz drużyna prowadzona przez Alana Pardewa ma czas tylko do wtorku bo już we wtorek czeka ich wyjazdowe spotkanie z Sunderlandem, a drużyna nie jest łatwym przeciwnikiem o czym w ostatnim przekonało się kilka drużyn. Czy to będzie ten moment kiedy Crystal Palace się przełamie i wygra ? Musimy z cierpliwością poczekać na ten mecz.