Zła passa trwa, West Brom – Crystal Palace 3:2

Crystal Palace nie potrafi przerwać złej pasy bez zwycięstwa, tym razem drużyna Alana Pardewa przegrała na wyjeździe z West Brom Albion 2:3, przegrywając 0:3 już w 31 minucie, później drużyna Crystal się przebudziła jednak zabrakło czasu na odrobienie straty trzech goli.

Kibice Crystal zapomnieli już jak smakuje zwycięstwo w lidze, po raz ostatni ich ulubieńcy wygrali 19 grudnia w spotkaniu przeciwko Stoke City, od tego czasu drużyna prowadzona przez Alana Pardewa odniosła 3 remisy i aż 7 porażek, to sprawiło że obecnie Crystal Palace zajmuje dalekie 14 miejsce w Premier League.

Mimo słabej postawy w lidze, drużyna Crystal Palace dobrze sobie radzi w FA Cup, w tych rozgrywkach drużyna ostatnio po wygranej nad Tottenhamem awansowała do ćwierćfinału rozgrywek.

Crystal Palace bez szans w pierwszej połowie

Wracając do dzisiejszego spotkania przede wszystkim nie warto w ogóle wracać do pierwszej połowy bo tutaj Crystal Palace nie istniało, w ciągu 45 minut drużyna nie stworzyła sobie chociaż jednej sytuacji bramkowej, natomiast gospodarze bardzo skrupulatnie wykorzystywali swoje szanse, dzięki czemu mogli cieszyć się z trzy-bramkowego prowadzenie do końca pierwszej połowy, na listę strzelców wpisywali się kolejno Gardner, Dawson i Berahino.

Przebudzenie Crystal, dwa gole to za mało

W przerwie Alan Pardew musiał przeprowadzić ostrą rozmowę bo po przerwie zobaczyliśmy całkiem inną drużynę Crystal Palace, która się aż rwała do walki i już w 49 minucie Connor Wickham zdobył bramkę kontaktową. Mimo kolejnych groźnych akcji kolejną bramkę zobaczyliśmy dopiero w 80 minucie, po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Connor Wickham strzelając pięknego gola silnym strzałem wolejem. Niestety to był już ostatni gol w tym meczu, a drużynę Crystal czeka kolejna ciężka rozmowa z trenerem, już dawno nie oglądaliśmy tak fatalnej serii dziesięciu spotkań bez wygranej.

Już 1 marca drużyna Crystal Palace rozegra kolejny mecz wyjazdowy, tym razem będzie to pojedynek z przedostatnim w tabeli Sunderlandem, miejmy nadzieję że tym razem się uda i Crystal w końcu wygrają przełamując tą fatalną serię.

West Brom – Crystal Palace 3:2 (3:0)

1:0 Gardner 12′
2:0 Dawson 20′
3:0 Berahino 31′
3:1 Wickham 49′
3:2 Wickham 80′